Linda van Wensen

Operationeel manager

linda@modoc.nl
0113-820816
www.linkedin.com

Christel Dobbelaar

Recruiter Goes

christel@modoc.nl
0113-820816
www.linkedin.com

Stephanie van Bergen

Accountmanager Tholen

stephanie@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Nina Kuijper

Vestigingsmanager Goes

nina@modoc.nl
0113-820816
www.linkedin.com

Marleen Vrolijk

Accountmanager Tholen

marleen@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Michelle Eversdijk

HR Medewerker backoffice

michelle@modoc.nl
085-0498565
www.linkedin.com

Stephanie de Roo

Vestigingsmanager Tholen

stephaniederoo@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Leonie de Groen

Vestigingsassistente Tholen

leonie@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Amy van Veen

Recruiter Tholen

amy@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Renée Bakker

Recruiter Goes

renee@modoc.nl
0113-820816
www.linkedin.com

Raoul van Hijfte

Accountmanager Goes

raoul@modoc.nl
0113-820816
www.linkedin.com

Anneleen Niewenhuijse

Vestigingsassistente Goes

anneleen@modoc.nl
0113-820816
www.linkedin.com

Romy Piet

Accountmanager Tholen

romy@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Cathelijn Loeff

Recruiter Tholen

cathelijn@modoc.nl
0166-744015

Heb je nog geen vast aanspreekpunt?

Bel dan 0166 – 744015  of mail naar tholen@modoc.nl

Voor de vestiging in Goes bel 0113 – 820816  of mail naar goes@modoc.nl