Marja de Heer

Eigenaar/Adviseur

marja@modoc.nl
076-3036311
www.linkedin.com

Linda van Wensen

Algemeen Directeur

linda@modoc.nl
076-3036311
www.linkedin.com

Marleen Vrolijk

Vestigingsmanager Etten-Leur

marleen@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.com

Pleun Valkestijn

Accountmanager Etten-Leur

pleun@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.com

Carlijn Balink

Recruiter Etten-Leur

carlijn@modoc.nl
076-3036310
www.linkedin.com

Christel Dobbelaar

Recruiter Tholen

christel@modoc.nl
0113-820816
www.linkedin.com

Stephanie de Roo

Vestigingsmanager Tholen

stephaniederoo@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Stephanie Michielsens

Accountmanager Tholen

stephanie@modoc.nl
0166-744015
www.linkedin.com

Joyce Kuppens

Communicatieadviseur

joyce@modoc.nl
076-3036311
www.linkedin.com

Carolien Drooger

Visual Content Creator

carolien@modoc.nl
076-3036311
www.linkedin.nl

Heb je nog geen vast aanspreekpunt?

Bel dan 076 – 30 36 310 of mail naar ettenleur@modoc.nl

Voor de vestiging in Tholen bel 0166 – 744015  of mail naar tholen@modoc.nl